Stilling 2. halvdel

5. 6. 7. 8. 9. Ialt Placering
96 Per Ø X X X X X 1 18
287 Finn X X X X X 2 17
<b>289 <b>Johnny Hansen <b>3 <b>2 <b>4 <b>3 <b>2 <b>25 <b>1
570 Laila Haugaard 1 2 X 0 1 13 7
570 Erik Haugaard 3 1 X X 2 13 7
636 Kristian Opland X X 3 1 X 5 14
637 Asger Andersen 2 X 4 X X 9 10
784 Henrik Damgaard X 1 X X X 4 15
1317 Jacob Schneider 3 1 X 2 2 17 4
1488 Kaare Marting X X X X X 3 16
1496 Ejvind Jørgensen X X X X X 3 16
2881 Kjeld Petersen 1 X X X 0 10 9
3617 Jesper Overgaard 2 X 2 X X 6 13
3674 Jan "Maler" Nielsen 2 X X 3 5 12 8
4149 Uno Friis Gall 3 X 2 2 2 18 4
4532 Kim "Jack" Russ 1 2 3 2 X 16 4
4946 Kurt Sandau 2 1 5 3 1 15 5
5165 Morten Kristoffersen X 1 X 5 X 8 11
5533 Bent Jønson X 2 2 X 2 8 12
6449 Chris T. Christensen 2 1 3 X 0 14 6
6580 Orla Jacobsen 1 1 4 X 3 16 5
6809 Jens Bjørn 2 1 3 X 2 14 6
6973 Birthe Yde 1 1 X X 2 15 5
7173 Johnni Dige Bach 3 2 2 2 1 17 4
7502 Tim Ellefsen 2 1 X X 2 6 13
7505 Henrik Rasmussen 1 1 X 0 X 6 13
7756 Tobias Michaelsen 2 1 4 2 1 16 5
7766 Claus Fogh X X 3 X X 3 16
8450 Jacob Storm X 1 4 1 1 17 4
8497 Jørgen Sandahl 2 3 4 3 1 15 8
9804 Arne Løum X X X X X 2 17
10007 Bent K.S. X X X X X 1 18
10011 John Rasmussen X X X X ? 0 19
11070 Henrik Schwartz 2 1 3 3 1 13 7
11071 Flemming Schwartz 2 2 4 0 2 19 3
11149 Sammy 2 X X X 1 5 14
12406 Dorthe X 1 X X X 4 15
12766 Hanne Hellsø Jessen 1 X X 1 1 6 13
12963 Steen Rasmussen 2 X X 2 1 6 13
13055 Tommy Ellefsen X 1 X X 1 5 14
13144 Morten Lundsbak X 3 2 5 1 21 2
14274 Per Malthesen X X X 0 X 3 16
15871 Pia V. Andersen 2 X 4 X 4 16 4
15871 Kirsten Baltesen X 1 X X X 3 16
15912 Thomas Jenrich 1 1 4 X 2 14 6
16810 Martin Hattel X X X 0 1 1 18
16866 Jørgen Bjerregaard X 1 X X X 1 18
17004 Søren Rasmussen X X X 1 0 1 18
17007 Eigil Folkmann X X 3 X X 3 16

Stilling 1. halvdel

1. 2. 3. 4. Full Ialt Placering
96 Per Ø X 1 X X 1 10
287 Finn 2 X X X 2 9
289 Johnny Hansen 4 3 2 1 10 2
570 Laila Haugaard 2 5 X 2 9 3
570 Erik Haugaard 2 3 X 2 7 5
636 Kristian Opland 1 0 0 0 1 10
637 Asger Andersen 0 1 1 1 3 8
784 Henrik Damgaard 3 X X X 3 8
1317 Jacob Schneider 4 3 1 1 9 3
1488 Kaare Martin X 3 X X 3 8
1496 Ejvind Jørgensen X 3 X X 3 8
2881 Kjeld Petersen 2 4 1 2 9 3
3617 Jesper Overgaard X 0 2 0 2 9
3674 Jan "Maler" Nielsen X 0 X 2 2 9
4149 Uno Friis Gall 2 2 2 3 9 3
4532 Kim "Jack" Russ 1 2 X 5 1 8 4
4946 Kurt Sandau X 2 X 1 3 8
5165 Morten Kristoffersen X 2 X X 2 9
5533 Bent Jønson 2 2 2 2 8 7
6449 Chris T. Christensen 2 1 3 2 8 4
6580 Orla Jacobsen 3 1 1 2 7 5
6809 Jens Bjørn X X 3 3 6 6
<b>6973 <b>Birthe Yde 4 4 1 2 11 <b>1
7173 Johnni Dige Bach 4 3 X 0 7 5
7502 Tim Ellefsen X 1 X 0 1 10
7505 Henrik Rasmussen X 3 X 1 4 7
7756 Tobias Michaelsen X 2 3 1 6 6
8450 Jacob Storm 4 3 2 1 10 2
8497 Jørgen Sandahl X 1 X 1 2 9
9804 Arne Løum X 2 X X 2 9
10007 Bent K.S. X X X 1 1 10
10011 John Rasmussen X 0 X X 0 11
11070 Henrik Schwartz 0 1 X 2 3 8
11071 Flemming Schwartz 3 2 2 2 9 3
11149 Sammy X X 2 X 2 9
12406 Dorthe 3 X X X 3 8
12766 Hanne Hellsø Jessen 0 X 2 1 3 8
12963 Steen Rasmussen X 1 X 0 1 10
13055 Tommy Ellefsen X 1 X 2 3 8
13144 Morten Lundsbak 3 3 2 2 10 2
14274 Per Malthesen 1 2 X X 3 8
15871 Pia V. Andersen X 2 2 2 6 6
15871 Kirsten Baltesen X 2 X 0 2 9
15912 Thomas Jenrich 3 X 3 X 6 6
16866 Jørgen Bjerregaard X X X X 0 11

Placering i AM 2006

Efter 9. afdeling: FINALEN

  1. Johnny Hansen
  2. Morten Lundsbak
  3. Flemming Schwartz
  4. Jacob Schneider

    Uno Friis Gall

    Kim "Jack" Russ

    Johnni Dige Bach

    Jacob Storm

    Pia V. Andersen

  5. Kurt Sandau

    Orla Jacobsen

    Birthe Yde

    Tobias H. Michaelsen

  6. Chris T. Christensen

    Jens Bjørn

    Thomas Jenrich

  7. Laila Haugaard

    Erik Haugaard

    Henrik Schwartz

  8. Jan Nielsen

    Jørgen Sandahl

  9. Kjeld Petersen
  10. Asger Andersen
  11. Morten Kristoffersen
  12. Bent Jønson
  13. Jesper Overgaard

    Tim Ellefsen

    Henrik Rasmussen

    Hanne Hellsø Jessen

    Steen Rasmussen

  14. Kristian Opland

    Sammy

    Tommy Ellefsen

  15. Henrik Damsgaard

    Dorthe

  16. Kaare Marting

    Ejvind Jørgensen

    Claus Fogh

    Per Malthesen

    Kirsten Baltesen

    Eigil Folkmann

  17. Finn

    Arne Løum

  18. Per Ø

    Bent K.S.

    Martin Hattel

    Jørgen Bjerregaard

    Søren Rasmussen

  19. John Rasmussen